Close

Fotobudka na wesele

Oto nadszedł ten najpiękniejszy dzień w życiu każdej pary – bierzecie ślub! Takiego wydarzenia nie można pozostawić niezapamiętanego. Fotograf zamówiony? Filmowiec sprawdza ostatnie ustawienia w kamerze? Zdaje się, że brakuje czegoś jeszcze, co uświetni tę okazję, gwarantując nie tylko zdobycie wyjątkowych pamiątek, ale także wyśmienitą zabawę.

Fotobudka – czy coś Ci to mówi? Kojarzysz ją pewnie z przejściami podziemnymi lub centrami handlowymi, w których w kilka minut możesz zrobić i wywołać zdjęcia. Słusznie. Ale dziś fotobudka nie pełni już tylko praktycznej funkcji. Stała się prawdziwym centrum rozrywki! To obecnie jeden z najpopularniejszych sposób na rozbawienie gości weselnych i wykonanie zdjęć, które następnie trafią do Waszego ślubnego albumu.

Zapewnimy Wam kompleksową usługę. Otrzymasz od nas fotobudkę na wesele z 60-calowym lustrem na określony czas. Zaproponujemy również wsparcie asystenta, którzy pomoże w obsłudze urządzenia. Wskaże nie tylko jak robić zdjęcia, ale także w jaki sposób spersonalizować i zmienić tło. Dostarczy także akcesoria przydatne podczas zabawy w fotobudce: okulary, peruki, maski i inne śmieszne przedmioty. Otrzymujesz więc nie tylko profesjonalny sprzęt, ale także mnóstwo dodatków, które zmienią Was podczas wesela w królowe i królów rozrywki!

Ale to nie wszystko. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom będziecie mogli niemal natychmiast pochwalić się swoimi weselnymi zdjęciami na Facebooku! Fotobudka połączy się z siecią, a Wasi dalsi znajomi od razu będą mogli złożyć Wam gratulacje. Wszystkie zdjęcia trafią również na nośnik pamięci, a także będą przez pewien czas przechowywane w naszych zasobach, wyłącznie do Waszego prywatnego wglądu.

Gwarantujemy, że początkową nieufność gości szybko zastąpi kolejka chętnych do zabawy. Fotobudka na wesele jest urządzeniem bardzo prostym w obsłudze. Wystarczy zapoznanie się z krótką instrukcją i już można bawić się na całego!

Zaproś do szaleństwa młodszych i starszych. Niech sięgną po śmieszne kapelusze, przyduże okulary, kolorowe wąsy i peruki, zmienią się na chwilę w kogoś, kto rozbawi innych do łez, a następnie wykonają serię oryginalnych zdjęć. Do dyspozycji gości jest kilka ujęć, podczas których mogą do woli eksperymentować z mimiką twarzy czy ułożeniem ciała. Powstałe w ten sposób zdjęcia staną się dla Was uroczą, wzruszającą pamiątką z wesela.

A cena? Wybierz jeden z proponowanych pakietów: podstawowy, rozszerzony, VIP lub biznesowy, w której czekają na Ciebie wybrane udogodnienia i zapewnij sobie doskonałą rozrywkę!