Close

Fotobudka na studniówkę

A więc nadszedł ten czas – powoli wkraczacie w dorosłość. Matura niebawem, a potem pozostaje snucie planów o karierze, pracy, nowych znajomych… Ale zanim to nastąpi, oddacie się szalonej zabawie podczas studniówki! Takiej okazji nie można przegapić.

Koniec szkoły średniej to zarazem koniec beztroskiego czasu, a zarazem początek czegoś nowego. Czyż to nie wspaniała okazja do tego, aby nie tylko doskonale się bawić na studniówce, ale także uwiecznić to na zdjęciach? Możecie co prawda zabrać ze sobą aparaty (tylko gdzie je schowacie) albo zamówić profesjonalnego fotografa (ale będziecie musieli stale mieć go na oku, aby zrobił Wam zdjęcie). Istnieje jednak znacznie ciekawszy i wygodniejszy sposób na uwiecznienie studniówkowego szaleństwa.

Czas na coś nowego – fotobudkę! Dziś to nie tylko urządzenie do szybkiego zrobienia zdjęć do dokumentów, ale kompaktowe studio fotograficzne, dzięki któremu stworzycie niezapomniane zdjęcia z imprezy. Najlepszym śladem, jaki możecie po sobie pozostawić i na długo zaistnieć w pamięci koleżanek i kolegów ze szkoły średniej, są właśnie zwariowane, kolorowe zdjęcia!

Jak to działa? Wystarczy zamówić u nas fotobudkę w jednym z wybranych pakietów. Nie przejmujcie się jednak ceną. Każdy będzie mógł do woli cieszyć się doskonałą zabawą podczas robienia zdjęć – robicie zrzutkę, dzielicie się kosztami i gotowe! W zamian otrzymujecie fotobudkę z 60-calowym lustrem, w której możecie dowolnie zmieniać tło oraz dopasowywać grafiki.

Dostarczymy fotobudkę na miejsce, zainstalujemy, zagwarantujemy wsparcie asystenta, który pokaże Wam, jak wielki potencjał tkwi w tym niezwykłym urządzeniu. A do tego wszystkiego otrzymacie mnóstwo zabawnych akcesoriów, które uczynią Wasze zdjęcia jeszcze zabawniejszymi.

Czas na szaleństwo! Zaproście znajomych do wspólnego zdjęcia. Wykorzystajcie kolorowe peruki, zabawne kapelusze i maski, aby stworzyć wyjątkową pamiątkę. Chcecie dzielić się fotkami na bieżąco? Nasza fotobudka na studniówkę będzie wyborem idealnym, ponieważ posiada możliwość połączenia z Facebookiem – wrzuć zdjęcie na swój profil i zbieraj lajki!

Fotobudka jest łatwa w obsłudze, daje mnóstwo możliwości, a zarazem oddaje w Wasze ręce znakomitej jakości zdjęcia. Z pewnością zainteresuje nie tylko Waszych przyjaciół, ale także nauczycieli – czy wspólne, zabawne zdjęcie ze studniówki to nie wspaniała pamiątka dla wychowawcy lub ulubionego profesora? Dzięki temu jeszcze wiele lat po ukończeniu szkoły będziecie ciepło wspominać studniówkę – ostatni wielki, beztroski bal!