Close

Czym jest fotobudka?

Wystarczy się uśmiechnąć!

Photo booth, znana bardziej jako fotobudka, to mobilny automat do zdjęć, który zrewolucjonizował współczesne imprezy, takie jak wesela, studniówki, bankiety firmowe, uroczystości urodzinowe oraz wiele innych okazji, podczas których liczy się przede wszystkim dobra zabawa. Na czym polega jego działanie? To proste. Znajdujący się wewnątrz sprzęt automatycznie wykonuje zdjęcia i natychmiast oddaje je w formie druku. I to wszystko! A jednak w tym niepozornym urządzeniu tkwi ogromny potencjał.

Wiele radości w zaledwie kilka sekund

Czas zapomnieć o wielkich automatach do zdjęć, które zajmowały sporo przestrzeni i nie oferowały nic więcej poza zdjęciem legitymacyjnym czy paszportowym, jak to było w przypadku pierwszych urządzeń tego typu. Obecnie wynajem fotobudki gwarantuje nie tylko doskonałej jakości zdjęcia, ale także świetną zabawę w gronie najbliższych. W czym tkwi sekret tej osobliwej maszynerii?

W wynajętym automacie fotografie wykonywane są szybko i z precyzją. Fotobudka gwarantuje wybór wielu interesujących opcji, które potrafią przekonać do tej zabawy nawet największego sceptyka! Wystarczy wejść do środka, nacisnąć „start”, chwycić za dowolny gadżet i zrobić najśmieszniejszą minę, na jaką nas stać. Po kilku sekundach otrzymujemy odbitki, które natychmiast stają się unikatową pamiątką z wesela, imprezy firmowej, osiemnastki czy studniówki.

Idealny kompan każdej imprezy

Dlaczego wynajem fotobudki cieszy się coraz większą popularnością? Automat nie zajmuje wiele miejsca i może stanąć praktycznie w każdym miejscu. Umożliwia wykonanie pamiątkowych zdjęć podczas wesela czy studniówki, a także innych uroczystości, takich jak szesnastki, osiemnastki, rocznice ślubu, bankiety dla firm, spotkania integracyjne oraz mnóstwo innych okazji. Liczy się przede wszystkim doskonała zabawa oraz kreatywność zaproszonych gości.

Ponadto wynajęty automat zawsze obsługiwany jest przez jedną wyszkoloną pod tym kątem osobę, która pomaga podczas wykonywania zdjęć. Ponadto firma wynajmująca sprzęt zawsze zaopatruje gości w zabawne gadżety, które sprawiają, że każdy może zmienić swoje oblicze i pokazać się z bardziej szalonej strony.